Vertimo paslaugos

Vertimas raštu iš / į pagrindines Europos bei retesnes kalbas. Siekdami užtikrinti gerą vertimų kokybę kiekvieno vertimo atveju parenkame atitinkamos kalbos specialistą, išmanantį ir vertimui aktualią sritį, kad vertimas kuo labiau atitiktų originalų tekstą. Kiekvieną vertimą galutiniame etape peržiūri ir redaguoja redaktorius.

Sinchroninis bei nuoseklus vertimas žodžiu

Kūrybinis vertimas: mes atliekame specifinių tekstų, dažniausiai reklaminių bukletų, produktų pristatymo ir panašios medžiagos vertimus, adaptuojant tekstą bei perteikiant originalaus teksto mintį. Tokio tipo vertimams reikia ne tik daugiau laiko, bet ir kūrybinių vertėjo sugebėjimų, todėl juos kokybiškai atlikti gali toli gražu ne kiekvienas vertėjas.

Informacijos paieška internete ir vertimas: mes surasime Jus dominančią informaciją internete, susisteminsime ją pagal Jūsų kriterijus bei išversime ją į pageidaujamą kalbą ir pateiksime Jums.

Dokumentų tvirtinimas: vertimus tvirtiname vertėjo parašu, vertimų biuro antspaudu. Klientui pageidaujant taip pat pasirūpiname notariniu vertimų tvirtinimu.

Taip pat galime pasiūlyti redagavimo, maketavimo, tekstų surinkimo, dokumentų surišimo spirale paslaugas.

Esant būtinybei aukščiau išvardintas paslaugas galime atlikti skubiai arba bet kuriuo su klientu iš anksto suderintu metu.

Paslaugas galima užsakyti telefonu, faksu bei elektroniniu paštu. Jums pageidaujant paslaugų rezultatą pateiksime elektroniniu paštu, faksu, išspausdintus ant popieriaus arba įrašytus atitinkamoje elektroninėje laikmenoje.