Vertimų biuras „Lingvistai“

UAB "Lingvistai" yra jauna, tačiau patyrusius ir kūrybingus vertėjus vienijanti įmonė, siūlanti vertimus tiek žodžiu tiek raštu iš/į pagrindines Europos bei kitas retesnes kalbas. Dauguma mūsų biuro vertėjų turi atitinkamos kalbos filologinį bei papildomą konkrečios srities, pvz. teisinį, ekonominį, techninį ir pan. išsilavinimą, gilino žinias užsienio universitetuose, o praktinę patirtį kaupė dirbdami įvairiose tarptautinėse kompanijose. Todėl gerai mokėdami užsienio kalbą bei išmanydami atitinkamą sritį klientams galime pasiūlyti aukštos kokybės vertimo paslaugas.

Daugiausiai patirties mūsų biuro vertėjai yra sukaupę verčiant įvairius:

  • verslo dokumentus - įmonių prisistatymus, verslo pasiūlymus, korespondenciją su verslo partneriais, įmonės veiklos dokumentus,
  • finansų srities vertimus - įvairias finansines ataskaitas (metines finansines atskaitomybes), audito ataskaitas, bendrovių vertinimo (Due diligence) ataskaitas ir pan.,
  • mokesčių srities vertimus - mokestines ataskaitas, įvairių mokestinių patikrinimų ar mokesčių audito ataskaitas (Tax Due diligence), 
  • teisinius dokumentus - įvairias sutartis, įmonių steigimo dokumentus, teisines išvadas, įmonių teisinio vertinimo ataskaitas (Legal Due diligence), teisės aktus, teismo bei kitus teisinius dokumentus.

Taip pat verčiame techninius, turizmo paslaugų, transporto, žemės ūkio, aplinkosaugos, socialinės apsaugos, draudimo tekstus, Europos Sąjungos dokumentus, publicistinius straipsnius, grožinės literatūros kūrinius ir kt.

Kiekvienas klientas mums yra labai svarbus, todėl vertimus stengiamės atlikti kaip įmanoma greičiau, atsižvelgiant į kliento pageidavimus bei poreikius. Lankstumas ir išskirtinis dėmesys klientui, vertimų kokybė, darbuotojų profesionalumas ir operatyvumas - tai pagrindiniai kriterijai, kuriais vadovaujamės savo veikloje.

Vienas pagrindinių mūsų tikslų yra suprasti bei tiksliai perduoti visas kalbos subtilybes ir kultūrą. Suprasdami skirtingų kalbų ir kultūrų esmę, stengiamės, kad nei vienas žodis nepasimestų ir nepasiklystų vertime.